U bent hier

Wij zijn op zoek naar een servicemonteur binnen-/buitendienst

Werken bij Swanenberg Hydraulic Systems betekent iedere dag met plezier en trots naar je werk gaan. Onze kracht is het vermogen om in oplossingen te denken. De passie voor techniek en teamgeest zit in ons DNA.

Wie zoeken wij?

Ter versterking van ons team zijn wij momenteel op zoek naar een gemotiveerde servicemonteur binnen- en buitendienst. Je hebt MBO werk- en denkniveau, opleiding richting Werktuigbouwkunde/Elektrotechniek, je houdt van sleutelen, hebt verantwoordelijkheidsgevoel en goede communicatieve en sociale vaardigheden.

Wat ga je doen?

  • Je assembleert, monteert, reviseert en onderhoudt hydraulische systemen.
  • Je controleert, meet en stelt hydraulische en elektrotechnische componenten af.
  • Je verricht je werkzaamheden zelfstandig of samen met collega’s.
  • Op locatie bij onze klanten verhelp je storingen.
  • … en in de pauzes een partij tafelvoetbal spelen of darten.

Wat krijg je er voor terug?

Een professionele baan in een dynamische werkomgeving met een open sfeer die je stimuleert om je talenten verder te ontplooien. Uiteraard zijn onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden prima geregeld en krijg je leuke collega’s.

Nieuwsgierig geworden?

Kijk dan zeker op onze website: www.swanenberg.nl of op:

https://www.facebook.com/SwanenbergHydraulic

www.instagram.com/swanenberghydraulicsystems/

Heb je nog vragen?

Neem dan contact op met Claudia Beekman op telefoonnummer 0492 – 55 29 22 of via e-mail c.beekman@swanenberg.nl

Solliciteren:

Ben jij het talent dat ons team wil komen versterken, stuur ons dan jouw motivatie en CV.